CD+DVD (2015) Kupskie Echo

Album składający się z płyty CD i DVD zawierającej teledysk "Euriki" został wydany z okazji XX lecia zespołu. Na CD znalazło się 16 piosenek, które stanowią wybrany zapis utworów z lat 2007-2014.

 

Kupskie Echo

Kupskie Echo

 

 

CDx2 (2017) - Powiat Opolski Biesiadnie, Powiat Opolski Koncertuje

Dwa krążki CD - "Powiat Opolski Biesiadnie" i "Powiat Opolski kolęduje". 15.12.2017 o 9.30 nastąpiła oficjalna prezentacja dokonana przez p. Henryka Lakwę - Starostę Opolskiego dwóch krążków, na których znalazły się nagrania zespołu. Nagrań dokonano na początku lipca 2017 roku. Wydawcą jest Starostwo Powiatu Opolskiego, realizatorem nagrań i producentem Zbigniew Lemański Leman Production. Płyty zawierają po 12 nagrań. Kupskie Echo wykonuje: "Zasiali górale owies" i "Bóg się rodzi". Wydawnictwo ma charakter promocyjny.

Powiat Opolski Biesiadnie Kupskie Echo Powiat Opolski Biesiadnie Kupskie Echo 

Powiat Opolski kolęduje Kupskie EchoPowiat Opolski kolęduje Kupskie Echo

 

CD (2018) - Dla Ciebie Matko śpiewamy

Kolejne CD na którym pojawia się zespół to "Dla Ciebie Matko śpiewamy" - krążek na którym znalazły się pieśni maryjne. Do projektu zaproszono 11 zespołów oraz samorządowców. Zespół Kupskie Echo nagrał pieśń "Po górach dolinach". Wydawcą jest Starostwo Opolskie. Płyta ma charakter promocyjny, ukazała się z okazji 100-lecia niepodległości Polski, a także 20-lecia powołania powiatu. To trzecia edycja promująca zespoły działające w powiecie opolskim.

 Dla Ciebie Matko śpiewamy Kupskie Echo